top of page

Kancelaria Radcy Prawnego Sławomir Żur

Profesjonalna pomoc prawna

OBSZARY DZIAŁANIA

Prawo upadłościowe

Upadłość konsumencka

Profesjonalna pomoc zarówno podmiotom zagrożonym upadłościom, jak również podmiotom w trakcie postępowań upadłościowych.

Pomagamy przedsiębiorcą jak i konsumentom.

Ponadto kancelaria specjalizuj się w pomocy syndykom w bieżącej obsłudze prowadzonych postępowań upadłościowych, zarówno w zakresie pomocy prawnej, jak również pełnej obsługi księgowo- kadrowej.

Prawo gospodarcze

Kancelaria bazując na długoletnim doświadczeniu udziela pomocy podmiotom gospodarczym w założeniu działalności gospodarczej, bieżącej obsłudze, jak również w likwidacji. 

Prawo restrukturyzacyjne

Posiadanie własnego zaplecza księgowego, jak również współpraca z biegłymi sądowymi oraz doradcami restrukturyzacyjnymi. Pozwala na dokonanie kompleksowej oceny sytuacji finansowej, co daje szansę na nowy start po przeprowadzeniu działań restrukturyzacyjnych. Wybór właściwego  tryb postępowania nie może być przypadkowy. Kompleksowo zajmujemy się pomocom uczestnikom postępowania, zarówno podmiotom zagrożonym niewypłacalnością, jak również doradcom restrukturyzacyjnym.  

Prawo cywilne i spory sądowe

Kancelaria świadczy bieżącą pomoc prawną w zakresie spraw cywilnych na każdym etapie sprawy.

Kancelaria z licznymi sukcesami reprezentuje klientów w sporach sądowych. Pomoc świadczona jest zarówno podmiotom inicjujących postępowanie, jak również pozwanym i uczestnikom postępowania.

Odszkodowania

Długoletnie doświadczenie pozwala nam na należyte i kompleksowe przeprowadzenie postępowań związanych z różnego rodzaju szkodami zarówno w rzeczach, jak i na osobie.

Podjęcie właściwych działań pozwala na uzyskanie wysokich i satysfakcjonujących odszkodowań.

Reprezentacja przed urzędami i instytucjami.

Świadczymy pomoc prawną w zakresie reprezentacji przed urzędami i instytucjami w toku prowadzonych postępowań administracyjnych, podatkowych oraz karnoskarbowych.

obszary

Nasza misja

Celem kancelarii jest zapewnie zainteresowanym podmiotom udzielenie skutecznej pomocy prawnej. Pomagamy na każdym etapie sprawy w pełnym zakresie. Nasze usługi nie ograniczają się tylko obsługi prawnej, ale również świadczymy usługi księgowe oraz kadrowe.

Dążeniem kancelarii jest zapewnienie pełnej satysfakcji klienta ze świadczonych usług.

nasza misja

Zespół kancelarii

Kancelarię tworzą zarówno prawnicy, jak również księgowi i specjalista do spraw kadr.

Kancelaria stale współpracuje z trzema kancelariami radców prawnych, pięcioma doradcami restrukturyzacyjnymi, dwoma biegłymi rzeczoznawcami oraz audytorem, stąd jesteśmy w pełni zdolni do należytego zajęcia się Państwa sprawą. 

logo_edited_edited.png
Sławomir Żur
Radca prawny

Tel: 608 453 487

kancelaria@radca-wro.pl

Prawnicy

Kontakt

Lokalizacja

ul. Legnicka 49a/9a, 54-203 Wrocław

ul. Sienkiewicza 81/3, 50-348 Wrocław

Email: kancelaria@radca-wro.pl
Tel:  +48 608 453 487

 

Kliknij tu aby nas znaleźć

W sprawie zapytań proszę wypełnić poniższy formularz

Dziękujemy!

kontakt
bottom of page